ЛОГОНА ДУШ ГЕЛ ЕНЕРДЖИ С ЛИМОН И ДЖИНДЖИФИЛ 200 мл


Информация
ЛОГОНА ДУШ ГЕЛ ЕНЕРДЖИ С ЛИМОН И ДЖИНДЖИФИЛ 200 мл
100% натурални съставки
Действие: Комбинацията от био кофеин и екстракти от лимон и джинджифил в състава на душ-гела, съживяват кожата и сетивата като подобряват кръвообращението и циркулацията на кръвта. Сокът от Алое успокоява раздразненията по кожата, а екстрактът от кафяви водорасли е богат на йод, калций и магнезий и подобрява състоянието на кожата като я прави мека и сияйна. Подходящ за всеки тип кожа. Веган. Без глутен.
Състав: вода, алкохол*, коко глюкозид, сок от алое*, глицерин, динатриев кокоил глутамат, натриев кокоил глутамат, екстракт от кафяви водорасли, кофеин*, екстракт от кора на лимон*, екстракт от джинджифил, извлек от кокосово масло, натриев РСА, бетаин, ксантанова гума, лимонена киселина, глицерил олеат, слюда, фитинова киселина, РСА етилов кокоил аргинат, натурален аромат, лимонен, цитрал, титанов диоксид.
*От биологично земеделие.
Начин на употреба: Нанесете малко количество от душ-гела върху мокра кожа и масажирайте до образуването на пяна, след което измийте обилно с вода.
Опаковка: 200 мл.
Производител: Германия.
Отзиви